Czy mam możliwość przyjechać na nasz ślub nawet, jeśli odbędzie się w innym państwie?
Tak!

Jak się spotkamy?
Przeważnie, nasze spotkanie odbywa się w kawiarni. Jest to bardzo ważne dla obu stron, by się poznać i porozmawiać. Zwykle takie spotkanie to dużo śmiechu. 🙂

Ile osób będzie filmować nasz ślub?
Przeważnie jest to jedna osoba. Jest to zdecydowanie zaletą, ponieważ ogranicza koszt dojazdów i zakwaterowania dla wyjazdów zagranicznych. Ponad to, praca w pojedynkę daje większą swobodę twórczą, która wpływa pozytywnie na Waszą opowieść.

Jak wygląda Wasza praca w tym dniu?
Większość gości pomyśli, że jesteśmy znajomymi. Nie poczujecie się niezręcznie w naszym towarzystwie. Pokochacie czas, który spędzimy razem. Przeważnie filmujemy Was około 10 godzin, od przygotowań aż do oczepin.
Co otrzymamy na koniec?
Przede wszystkim pełną emocji i niezwykłą historię o Was i Waszym wyjątkowym dniu. Jest to rzecz, którą chcemy Wam zapewnić. Nasza praca jest ukierunkowana na ludzi i bardzo indywidualna dlatego też uważamy, że miłości nie można przeliczać na minuty filmu.
Jaki jest koszt Waszej pracy?
Przede wszystkim dostosowany do osobistej prośby i rozsądny. Wkładamy wiele serca i emocji we wszystkie nasze filmy. Pieniądze nie są priorytetem, ale trzeba pamiętać, że jest to nasz sposób na życie

Czy możemy umówić się na dodatkową sesję?
Pewnie! Jeśli chcecie możemy nakręcić podziękowania dla rodziców przed Waszym ślubem, lub sesję plenerową.

Jak możemy zarezerwować termin?
Jeśli termin, którym jesteście zainteresowani jest wolny oraz po rozmowie z nami chcecie, byśmy Wam towarzyszyli w tym dniu, podpiszemy umowę i rozliczymy się z zadatku.

Masz pytania?

MARDY

Staram się uchwycić wdzięk i nieskazitelność najważniejszych chwil życia.

CONTACTS

marcin.dygu@yahoo.com

SOCIALS